Бюро перекладів та легалізації у Маріуполі


Якщо Ви проживаєте в Маріуполі або Донецькій області і Вам необхідно перекласти документ або текст будь-якої складності з і на англійську, французьку, німецьку, іспанську, італійську, португальську, турецьку, грецьку, польську, угорську, чеську, словацьку та інші мови, а також , поставити на них апостиль, легалізувати їх у Міністерстві юстиції, Міністерстві закордонних справ, Міністерстві освіти України, зателефонуйте до нашого бюро перекладів та легалізації.

Співробітники бюро перекладів та легалізації проконсультують Вас з усіх питань, що стосуються перекладу та оформлення документів, а також за цінами та термінами виконання замовлення.

КОНТАКТИ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ І ЛЕГАЛІЗАЦІЇ

Зв'язатися з нами та отримати консультації з усіх питань:

(044) 362-73-15
(050) 599-58-17
(044) 234-33-14
(067) 323-08-93
(095) 670-64-91

Задати нам питання або зробити замовлення електронною поштою або в месенджері:

kievperevod2010@ukr.net
office@svitanok.in.ua
(095) 670-64-91 - Viber
(067) 323-08-93 - WhatsApp

ПОСЛУГИ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ

Ми пропонуємо також послуги з отримання свідоцтв про народження, барку, розлучення та інших документів РАГС як в Україні, так і за її межами. Ви також можете замовити у нас довідку про несудимість. Ми також можемо отримати для Вас довідки про несудимість в Україні та за її межами. Допоможемо проставити апостиль у країнах СНД.

Наше бюро перекладів та легалізації працює з документами та текстами будь-якої тематики та ступеня складності: технічні інструкції, юридичні документи, документи особистого характеру, статутні документи, документи про освіту, документи РАГС тощо.

ЯКЩО ВИ ЦІНУЄТЕ СВІЙ ЧАС І ГРОШІ

Якщо Ви цінуєте свій час і не хочете витрачати зайві гроші, зверніться до нашого бюро перекладів та легалізації за телефоном або електронною поштою та наші співробітники підкажуть Вам як скористатися послугами кур'єрської служби, вартість послуг якої становить приблизно від 20 до 35 грн. Таким чином, Ви позбавите себе не тільки необхідності поїздки в офіс Бюро перекладів, але і заощадите свій час і гроші. За допомогою кур'єрської служби Ви зможете швидко та надійно надіслати нам документи з будь-якої точки України. При цьому не варто хвилюватися за збереження документів, ми отримаємо їх під розписку з рук до рук.

Замовлення також можна зробити електронною поштою. Для цього потрібно надіслати нам текст/документ для перекладу на адресу нашої електронної пошти, вказавши зворотну адресу Вашої електронної пошти. Протягом 30-60 хвилин ми надішлемо Вам точний розрахунок вартості замовлення, після чого Ви робите часткову передоплату у розмірі 30-50% від вартості замовлення шляхом перерахування грошей на наш банківський рахунок або банківську картку і ми приступаємо до роботи. Для постійних клієнтів замовлення прийматимуться без передоплати.

КУР'ЄРСЬКА СЛУЖБА В МАРІУПОЛІ

Ви не знаєте, як обрати кур'єрську службу?

Зателефонуйте нам або напишіть електронною поштою і наші співробітники нададуть Вам інформацію про кур'єрські служби або допоможуть Вам викликати кур'єра.

Наше бюро перекладів та легалізації може порекомендувати кур'єрську службу, з якою ми працюємо жоден рік – «Нова пошта» та «Експрес пошта». Відділення прийому кур'єрської служби «Нова пошта» в регіонах можна уточнити у Контакт-центрі: 0-800-500-609 або на сайті кур'єрської служби. Телефони кур'єрської служби «Експрес пошта» (Express Mail) в Маріуполі: (093) 312-12-72.