ua     ru

Гарантія якості послуг – пріоритет бюро перекладів та легалізації «Світанок»

Гарантія якості послуг – пріоритет бюро перекладів та легалізації «Світанок»

Однією з найважливіших умов успіху будь-якої компанії, у тому числі й бюро перекладів на сучасному ринку є якість послуг. Наше бюро перекладів дорожить своїм ім'ям і репутацією і тому всі співробітники нашого бюро постійно працюють над підвищенням якості послуг. При виконанні кожного замовлення ми докладаємо максимум зусиль та прагнемо того, щоб клієнт залишився задоволеним роботою Бюро перекладів та легалізації «Світанок». Ми хочемо, щоб одного разу звернувшись до нас, Ви стали не лише нашими постійними клієнтами, а й порекомендували наше Бюро перекладів своїм друзям, знайомим, колегам.

Багаторічний досвід роботи на ринку перекладацьких послуг, відповідальне ставлення до роботи, виконання перекладів дипломованими фахівцями з вищою філологічною освітою та великим досвідом роботи, вичитування та редакція перекладів – все це дозволяє нашому бюро перекладів гарантувати виконання замовлення на високому професійному рівні.

Бюро перекладів та легалізації «Світанок» гарантує не лише високу якість та чіткі терміни виконання замовлення, а й повну конфіденційність та збереження документів. З кожним співробітником нашого бюро перекладів укладено договір про збереження конфіденційності та нерозголошення отримуваної ним інформації в усній, письмовій чи електронній формі.

Наше Бюро перекладів та легалізації надає послуги не лише у Києві та в усіх регіонах України, а й за кордоном. Ціни на послуги нашого Бюро перекладів доступні та адекватні. З цінами на послуги можна ознайомитись на нашому сайті або уточнити їх у нашого менеджера за телефоном, електронною поштою або у нашому офісі за адресою Хрещатик, 46А.

Ми пропонуємо простий та прозорий розрахунок вартості кожного замовлення. Щоб отримати розрахунок вартості або зробити замовлення, достатньо заповнити спеціальну форму на нашому сайті або відправити запит (скан або фотокопію документа, тексту і т.д.) електронною поштою, на Viber, WhatsApp. Менеджер нашого бюро перекладів максимально швидко зробить розрахунок вартості та терміну виконання замовлення. Для оплати послуг Бюро перекладів «Світанок» не обов'язково виходити з дому або офісу. Оплату можна перерахувати на наш розрахунковий рахунок чи картку.