Терміновий переклад документів та текстів

ТЕРМІНОВИЙ ПЕРЕКЛАД - це режим перекладу в дуже стислий термін.

Бюро перекладів та легалізації Світанок надає послуги термінового перекладу документів та текстів. Під замовлення на терміновий переклад мається на увазі виконання в день обсягу понад норму або виконання невеликого обсягу, але в дуже стислий термін. За норму приймається виконання перекладу 5-8 сторінок щодня залежно від складності матеріалу. Однак навіть терміновий переклад вимагає часу і 3-5 сторінок тексту не можна перекласти за півгодини. Мінімальний термін виконання термінового замовлення – 1-3 години для перекладу стандартних документів та 3-4 години для перекладу текстів.

Термін виконання замовлення залежить від обсягу та складності перекладу, завантаження та технічних можливостей бюро перекладів у момент розміщення замовлення.

При виконанні термінового перекладу документів та текстів надбавка за терміновість складає 50-100 % та залежить від обсягу та складності майбутньої роботи. Крім виконання термінового перекладу, ми надаємо послуги з його нотаріального засвідчення.

Виконання переказів у вихідні та святкові дні здійснюється лише за попередньою домовленістю.

Особливість термінового перекладу полягає в тому, що від фахівця вимагається підвищена увага виконання перекладу, що визначається професіоналізмом перекладача. При необхідності ми надаємо послуги нотаріального засвідчення перекладів, проставлення штампу апостиль та легалізації. Важливою вимогою до співробітника, який займається терміновим перекладом, є вміння швидко, правильно і без помилок зробити переклад без відхилення від оригіналу. Крім того, перекладач повинен враховувати особливості документа, що перекладається або тексту. Тому ми залучаємо до роботи лише професійних перекладачів, які мають досвід перекладу 5 років та більше.

Терміни виконання та вартість замовлення можна уточнити в момент розміщення замовлення, зателефонувавши нам за телефонами вказаних у розділі Контакти, поставити запитання в електронній формі Дізнатися вартість перекладу або поставити нам запитання електронною поштою office@svitanok.in.ua, kievperevod2010@ukr.net.