ua     ru

Як побудовано роботу Бюро перекладів та легалізації «Світанок»

Як побудовано роботу Бюро перекладів та легалізації «Світанок»


Найчастіше Бюро перекладів мають справу з діловою та технічною документацією, займаються перекладами договорів, контрактів, медичних та юридичних документів. Тобто. можна сказати, що бюро перекладів є надійним помічником у веденні бізнесу і не лише. Також бюро перекладів надають послуги для фізичних осіб. Тобто. для всіх, хто збирається жити, працювати, навчатися чи подорожувати за кордоном.

Не є винятком у цьому питанні і Бюро перекладів та легалізації «Світанок». Окрім перекладів на основні європейські мови,  наше бюро перекладів займається проставленням друку апостиль, легалізацією документів та перекладів у міністерстві юстиції, міністерстві освіти, міністерстві закордонних справ та консульствах зарубіжних держав. При необхідності ми можемо завірити переклад нотаріуса або печаткою бюро перекладів. Також наше бюро перекладів допоможе вам отримати довідку про несудимість, повторне свідоцтво про народження, шлюб, розлучення, оформити Dichiarazione di Valore для роботи або навчання в Італії. Надасть послуги з нострифікації документів про освіту, здобутих за кордоном.

Усі ці та багато інших послуг у бюро перекладів та легалізації «Світанок» можна отримати, не виходячи з дому. Що особливо актуально під час пандемії. Однак і в інші часи можна заощадити час і гроші, а також уникнути зайвих контактів зробивши замовлення електронною поштою, Viber або WhatsApp. Зробити замовлення або отримати консультацію Ви також можете, звернувшись до нашого бюро перекладів та легалізації по телефону. Зв'язавшись з нами за допомогою одного з вищевказаних способів, ви можете поставити запитання щодо наших послуг, їх вартості, оформлення замовлення та термінів його виконання. Ви можете задати також і інші питання, що вас цікавлять. Також співробітники нашого бюро перекладів підкажуть як скористатися послугами кур'єрської служби (наприклад, «Нової пошти»). За допомогою кур'єрської служби Ви зможете швидко та надійно надіслати нам документи з будь-якої точки України. При цьому не варто хвилюватися за збереження документів, ми отримаємо їх під розписку з рук до рук.

Офіс Бюро перекладів та легалізації «Світанок» знаходиться в центрі Києва за адресою Хрещатик, 46, але ми надаємо послуги не лише для киян. Наше бюро перекладів надає послуги як по всій Україні, так і за її межами. Нас знають в Італії, Іспанії, Португалії, Франції, Німеччині та інших країнах. Звернувшись до нашого бюро перекладів та легалізації on-line, ви отримаєте послуги такої ж високої якості, якби ви звернулися до нашого офісу в Києві.

Зробити замовлення або отримати консультацію  не виходячи з дому можна наступним чином: потрібно відправити на електронну адресу нашого бюро перекладів та легалізації kievperevod2010@ukr.net або office@svitanok.in.ua, Viber +38 066-424-29-31 або 38 067-323-08-93  фото або скани документів, тексти та іншу необхідну інформацію. Протягом 30-60 хвилин співробітники нашого бюро перекладів підготують детальний розрахунок вартості замовлення, а також дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять 

Готове замовлення можна отримати у нашому офісі або ми відправимо його за вказаною адресою рекомендованим листом, кур'єрською поштою або Новою поштою.


Сплатити замовлення можна так:

готівкою у нас в офісі, при цьому, на Ваш запит видається товарний чек;
на картку ПриватБанку або будь-якого іншого банку
на наш банківський рахунок і ми надамо всі необхідні платіжні (бухгалтерські) документи;
по Western Union, Moneygram, RIA або будь-якій іншій платіжній системі (наприклад, TransferGo).
Якісне та своєчасне виконання замовлення, індивідуальний підхід до кожного клієнта – це основні маркери  успішної роботи  нашого Бюро перекладів.

Київське бюро перекладів і легалізації «Світанок» - це професійне бюро перекладів, яке за багато років зарекомендувало себе тільки з кращого боку. Тому нашими клієнтами є не тільки приватні особи в Україні та за кордоном, а й багато юридичних осіб: компанії, банки, представництва відомих торгових марок та ін. апостилю, легалізації, нотаріального засвідчення.