Адреса: 01001, Київ Хрещатик, 46
Графік роботи офісу: ПН-ПТ с 10.00 до 18.00

Бюро перекладів в Одесі

Бюро перекладів в Одесі

Якщо Ви мешкаєте у Одесі та Одеській області і Вам необхідно перекласти документ або текст будь-якої складності з та на англійську, французьку, німецьку, іспанську, італійську, португальську, турецьку, грецьку, польську, угорську, чеську, словацьку та ін. мови, а також, поставити на них апостиль, легалізувати їх у Міністерстві юстиції, Міністерстві закордонних справ, Міністерстві освіти України, зателефонуйте в наше бюро перекладів та легалізації.

Співробітники бюро перекладів і легалізації проконсультують Вас з усіх питань щодо перекладу та оформлення документів, а також щодо цін і термінів виконання замовлення.


КОНТАКТИ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ ТА ЛЕГАЛІЗАЦІЇ

Зв'язатися з нами та отримати консультації з усіх питань:


(050) 599-58-17
(067) 323-08-93
(095) 670-64-91

Поставити нам запитання або зробити замовлення електронною поштою або в месенджері:

kievperevod2010@ukr.net
office@svitanok.in.ua
(095)670-64-91 - Viber
(067)323-08-93 - WhatsApp


ПОСЛУГИ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ

Ми пропонуємо також послуги з отримання свідоцтв про народження, шлюб, розлучення та інших документів РАЦСу, як на Україні, так і за її межами. Ви можете також замовити у нас довідку про несудимість. Ми також можемо отримати для Вас довідки про несудимість в Україні та за її межами. Допоможемо проставити апостиль у країнах СНД.

Наше бюро перекладів і легалізації працює з документами і текстами будь-якої тематики і ступеня складності: технічні інструкції, юридичні документи, документи особистого характеру, статутні документи, документи про освіту, документи РАЦС тощо.


ЯКЩО ВИ ЦІНУЄТЕ СВІЙ ЧАС І ГРОШІ

Якщо Ви цінуєте свій час і не хочете витрачати зайві гроші, зверніться до нашого бюро перекладів і легалізації за телефоном або електронною поштою, і наші співробітники підкажуть Вам, як скористатися послугами кур'єрської служби, вартість послуг якої по Україні становить приблизно від 20 до 35 грн. Таким чином, Ви позбавите себе не тільки від необхідності поїздки до офісу Бюро перекладів, а й заощадите свій час і гроші. За допомогою кур'єрської служби Ви зможете швидко і надійно відправити нам документи з будь-якої точки України. При цьому не варто хвилюватися за збереження документів, ми отримаємо їх під розписку з рук у руки.

Замовлення також можна зробити електронною поштою. Для цього потрібно вислати нам текст/документ для перекладу на адресу нашої електронної пошти, вказавши зворотну адресу Вашої електронної пошти. Протягом 30-60 хвилин ми надішлемо Вам точний розрахунок вартості замовлення, після чого Ви робите часткову передоплату в розмірі 30-50% від вартості замовлення, шляхом перерахування грошей на наш банківський рахунок або банківську картку, і ми починаємо роботу. Для постійних клієнтів замовлення приймаються без передоплати.


КУР'ЄРСЬКА СЛУЖБА У ОДЕСІ

Ви не знаєте, як обрати кур'єрську службу?

Зателефонуйте нам або напишіть на електронну пошту і наші співробітники нададуть вам інформацію про кур'єрські служби або допоможуть викликати кур'єра.

Наше бюро перекладів та легалізації може порекомендувати кур'єрську службу, з якою ми працюємо не один рік – «Нова пошта» і «Експрес пошта». Відділення прийому кур'єрської служби «Нова пошта» у регіонах можна уточнити в Контакт-центрі: 0-800-500-609 або на сайті кур'єрської служби.

Фото старого офісу (новий - навпроти)
Адреса:
01001, Київ Хрещатик, 46

Фото нового офісу
Адреса:
01001, Київ Хрещатик, 46

Дізнатись вартість перекладу

Отримати розрахунок вартості замовлення, зробити замовлення або отримати консультацію.

Також отримати розрахунок вартості, зробити замовити чи отримати консультацію можна, написавши нам на нашу електронну адресу kievperevod2010@ukr.net