Адреса: 01001, Київ Хрещатик, 46
Графік роботи офісу: ПН-ПТ с 10.00 до 18.00

Бюро перекладів у Вінниці

Бюро перекладів у Вінниці

Якщо ви проживаєте в Вінниці чи в Винницькій області і вам необхідно перекласти документ або текст будь-якої складності з/та на англійську, французьку, німецьку, іспанську, італійську, португальську, турецьку, грецьку, польську, угорську, чеську, словацьку та інші мови, а також поставити на них апостиль, легалізувати їх у Міністерстві юстиції, Міністерстві закордонних справ, Міністерстві освіти України –  зателефонуйте до нашого бюро перекладів та легалізації.

Співробітники бюро перекладів та легалізації проконсультують вас з усіх питань, що стосуються перекладу та оформлення документів, а також стосовно цін і термінів виконання замовлення.


КОНТАКТИ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ ТА ЛЕГАЛІЗАЦІЇ

Зв'язатися з нами і отримати консультації з усіх питань:

(050) 599-58-17
(067) 323-08-93
(095) 670-64-91

Поставити нам запитання чи зробити замовлення електронною поштою або в месенджері:

kievperevod2010@ukr.net
office@svitanok.in.ua
(095)670-64-91 - Viber
(067)323-08-93 - WhatsApp


ПОСЛУГИ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ

Ми пропонуємо також послуги з отримання свідоцтв про народження, шлюб, розірвання шлюбу та інших документів органів РАЦС як в Україні, так і за її межами. Ви можете замовити у нас довідку про несудимість. Також ми можемо отримати для вас довідки про несудимість в Україні та за її межами. Допоможемо проставити апостиль у країнах СНД.

Наше бюро перекладів та легалізації працює з документами і текстами будь-якої тематики і рівня складності: технічні інструкції, юридичні документи, документи особистого характеру, статутні документи, документи про освіту, документи РАЦС тощо.


ЯКЩО ВИ ЦІНУЄТЕ СВІЙ ЧАС ТА ГРОШІ

Якщо ви цінуєте свій час і не хочете витрачати зайві гроші, зверніться до нашого бюро перекладів та легалізації по телефону або електронною поштою і наші співробітники підкажуть вам, як скористатися послугами кур'єрської служби, вартість послуг якої по Україні становить приблизно від 20 до 35 грн. Таким чином ви позбавите себе не тільки  необхідності поїздки до офісу Бюро перекладів, але й заощадите свій час та гроші. За допомогою кур'єрської служби ви зможете швидко і надійно відправити нам документи з будь-якої точки України. При цьому не варто хвилюватися за збереженість документів, ми отримаємо їх під розписку з рук в руки.

Замовлення також можна зробити електронною поштою. Для цього потрібно надіслати нам текст/документ для перекладу на адресу нашої електронної пошти, вказавши зворотну адресу вашої електронної пошти. Протягом 30-60 хвилин ми надішлемо вам точний розрахунок вартості замовлення, після чого ви робите часткову передоплату в розмірі 30-50% від вартості замовлення шляхом перерахування грошей на наш банківський рахунок або банківську картку і ми приступаємо до роботи. Замовлення від постійних клієнтів приймаються без передоплати.


КУР'ЄРСЬКА СЛУЖБА В ВІННИЦІ

Ви не знаєте, як обрати кур'єрську службу?

Зателефонуйте нам або напишіть на електронну пошту і наші співробітники нададуть вам інформацію про кур'єрські служби або допоможуть викликати кур'єра.

Наше бюро перекладів та легалізації може порекомендувати кур'єрську службу, з якою ми працюємо не один рік –«Нова пошта» і «Експрес пошта». Відділення прийому кур'єрської служби «Нова пошта» у регіонах можна уточнити в Контакт-центрі: 0-800-500-609 або на сайті кур'єрської служби.

Фото старого офісу (новий - навпроти)
Адреса:
01001, Київ Хрещатик, 46

Фото нового офісу
Адреса:
01001, Київ Хрещатик, 46

Дізнатись вартість перекладу

Отримати розрахунок вартості замовлення, зробити замовлення або отримати консультацію.

Також отримати розрахунок вартості, зробити замовити чи отримати консультацію можна, написавши нам на нашу електронну адресу kievperevod2010@ukr.net