Бюро перекладів та легалізації «Світанок»
працює з 1988 року

Переклад особистих документів, договорів, статутних і реєстраційних документів, медичної та технічної документації, нотаріальне засвідчення, апостиль, легалізація, отримання довідок про несудимість, повторних документів РАЦС тощо.

(067)323-08-93 (095)670-64-91 (066)424-29-31 (063)299-62-35  

Ел. пошта - kievperevod2010@ukr.net або office@svitanok.in.ua

Також приймаємо замовлення та надаємо консультації телефоном, вайбером, воцапом, телеграмами та на електронну пошту.

(067)323-08-93 - Viber (067)323-08-93 - WhatsApp

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 46

Вхід у двір через арку біля магазину "Мармеладний Кіт"
У дворі праворуч 5-й під'їзд, 2-й поверх навпроти кафе "Paliturka"

ТИМЧАСОВИЙ ГРАФІК РОБОТИ:

Понеділок - п'ятниця з 11.00 до 17.00.

Терміновий переклад

Терміновий переклад

ТЕРМІНОВИЙ ПЕРЕКЛАД - це режим перекладу в дуже стислий термін.

Бюро перекладів та легалізації «Світанок» надає послуги термінового перекладу документів та текстів. Під замовленням на терміновий переклад мається на увазі виконання обсягу понад норми за один робочій день  або виконання невеликого обсягу, але в дуже стислий термін. Нормою вважається виконання перекладу 5-8 сторінок за день залежно від складності матеріалу. Однак навіть терміновий переклад вимагає часу і 3-5 сторінки тексту не можна перекласти за півгодини. Мінімальний термін виконання термінового замовлення – 1-3 години для перекладу стандартних документів та 3-4 години для перекладу текстів.

Термін виконання замовлення залежить від обсягу та складності перекладу, завантаження та технічних можливостей бюро перекладів у момент розміщення замовлення.

При виконанні термінового перекладу документів та текстів надбавка за терміновість складає 50-100 % та залежить від обсягу та складності роботи. Крім виконання термінового перекладу, ми надаємо послуги з його нотаріального засвідчення.

Виконання перекладів у вихідні та святкові дні здійснюється лише за попередньою домовленістю.

Особливість термінового перекладу полягає в тому, що від фахівця вимагається підвищена увага до виконання перекладу, яка визначається професіоналізмом перекладача. За потреби ми надаємо послуги нотаріального засвідчення перекладів, проставлення штампу апостиль та легалізації. Важливою вимогою до співробітника, який займається терміновим перекладом, є вміння швидко, правильно і без помилок зробити переклад без відхилення від оригіналу. Крім того, перекладач повинен враховувати особливості перекладеного документа або тексту. Тому ми залучаємо до роботи лише професійних перекладачів, які мають досвід перекладу 5 років та більше.

Терміни виконання та вартість замовлення можна уточнити в момент розміщення замовлення, зателефонувавши нам за телефонами, зазначеними в розділі Контакти , запитати в електронній формі Дізнатися вартість перекладу або поставити нам запитання на нашу електронну адресу office@svitanok.in.ua , kievperevod2010@ukr.net

 

 

 

Вхід в старий офіс (новий - навпроти)
Адреса:
01001, м. Київ, Хрещатик, 46

Вхід в під'їзд нового офісу
Адреса:
01001, м. Київ, Хрещатик, 46

Дізнатись вартість перекладу

Отримати розрахунок вартості замовлення, зробити замовлення або отримати консультацію.

Також отримати розрахунок вартості, зробити замовити чи отримати консультацію можна, написавши нам на нашу електронну адресу kievperevod2010@ukr.net