Адреса: 01001, Київ Хрещатик, 46
Графік роботи офісу: ПН-ПТ с 10.00 до 18.00

Бюро перекладів та легалізації "Світанок"

Бюро перекладів та легалізації "Світанок"

Бюро переводов и легализации «Світанок»

Бюро перекладів та легалізації «Світанок»

Наше бюро перекладів працює з 1988 року. За цей час нам вдалося як найкраще зарекомендувати себе і надати послуги тисячам фізичних осіб, компаній та державних установ. Ми – лідери серед бюро перекладів, які працюють у нашому регіоні. Ми також є піонерами серед бюро перекладів онлайн. Ви можете зробити нам замовлення, не виходячи з дому. Готове замовлення ми можемо надіслати Новою поштою, Укрпоштою або його доставить вам наш кур’єр. Якість послуг, які надаються бюро перекладів, насамперед залежить від професіоналізму співробітників, тому ми завжди ретельно підбираємо персонал.  У нашому бюро перекладів працюють тільки досвідчені перекладачі з вищою філологічною освітою і досвідом роботи не менше 5-ти років. Наші перекладачі – це випускники найкращих університетів України, таких як Національний університет імені Т. Шевченка, Київський національний лінгвістичний університет. Багато з них здобули додаткову освіту за кордоном. Тому всі наші клієнти можуть розраховувати на високу якість наших послуг. Приймаючи замовлення, ми завжди розуміємо, що клієнти нам довіряють, тому співробітники бюро перекладів та легалізації  «Світанок» завжди докладають максимум зусиль для того, щоб усі наші клієнти залишалися задоволеними якістю нашої роботи. Наше бюро перекладів гарантує не тільки високу якість перекладу та інших послуг, але й точні терміни виконання замовлення. Ми розуміємо, що час – важливий елемент не лише в бізнесі, а й у повсякденному житті, тому ми вміємо виконувати замовлення у точно встановлений термін. Наша головна перевага – це вміння адаптуватися до вимог клієнта. Якщо клієнт ставить перед нами термінове або специфічне завдання, ми завжди намагаємося знайти потрібне рішення. Перед оформленням замовлення чітко обумовлюються умови його виконання: вартість, терміни, вид засвідчення та інші нюанси. За кожним замовленням у нас закріплений менеджер, який строго слідкує за виконанням побажань клієнта і термінами виконання замовлення. Усі співробітники нашого бюро перекладів гарантують нашим клієнтам нерозголошення інформації, яку вони отримали під час виконання замовлення.  Конфіденційність – це один із основних принципів нашої роботи. 

Бюро перекладів онлайн

Завдяки можливості працювати онлайн ми приймаємо замовлення на електронну пошту, Viber, WhatsApp  не тільки від громадян, які перебувають на території України, а й від громадян, які навчаються, працюють або просто живуть за межами нашої країни – в Італії, Іспанії, Португалії, США та інших зарубіжних країнах. В Бюро перекладів та легалізації «Світанок» працюють не тільки перекладачі основних європейських мов – англійської, німецької, французької, італійської, іспанської, а й рідкісних – грецької, португальської, турецької, словацької, івритута ін. Окрім послуг перекладу ми пропонуємо послуги з нотаріального засвідчення перекладу, проставлення штампу апостиль, легалізації документів уМіністерстві юстиції, Міністерстві закордонних справ України, Міністерстві освіти України, консульствах іноземних держав.  Також ми займаємося отриманням довідок про несудимість, повторних (дублікатів) документів органів РАЦС – свідоцтв про народження, шлюб, розірвання шлюбу і т.д. Усі ці послуги в нашому бюро перекладів та легалізації можна замовити онлайн.  Це значно спрощує спілкування і економить час. Онлайн можна не тільки зробити замовлення, а й оплатити його. Оплату можна перерахувати на наш рахунок або на нашу картку. У разі потреби ми видаємо всі бухгалтерські документи, рахунок, податкову накладну і акт виконаних робіт. Щоб отримати консультацію, розрахунок вартості замовлення або уточнити умови виконання замовлення та способи оплати можна: зателефонувати нам в офіс, написати на електронну пошту, Viber, WhatsApp або заповнити спеціальну форму на нашому сайті.  Менеджери бюро перекладів та легалізації «Світанок» завжди нададуть вичерпну інформацію з усіх питань, які вас цікавлять.

 

 

Фото старого офісу (новий - навпроти)
Адреса:
01001, Київ Хрещатик, 46

Фото нового офісу
Адреса:
01001, Київ Хрещатик, 46

Дізнатись вартість перекладу

Отримати розрахунок вартості замовлення, зробити замовлення або отримати консультацію.

Також отримати розрахунок вартості, зробити замовити чи отримати консультацію можна, написавши нам на нашу електронну адресу kievperevod2010@ukr.net