Бюро перекладів та легалізації «Світанок»
працює з 1988 року

Переклад особистих документів, договорів, статутних і реєстраційних документів, медичної та технічної документації, нотаріальне засвідчення, апостиль, легалізація, отримання довідок про несудимість, повторних документів РАЦС тощо.

(067)323-08-93 (095)670-64-91 (066)424-29-31 (063)299-62-35  

Ел. пошта - kievperevod2010@ukr.net або office@svitanok.in.ua

Також приймаємо замовлення та надаємо консультації телефоном, вайбером, воцапом, телеграмами та на електронну пошту.

(067)323-08-93 - Viber (067)323-08-93 - WhatsApp

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 46

Вхід у двір через арку біля магазину "Мармеладний Кіт"
У дворі праворуч 5-й під'їзд, 2-й поверх навпроти кафе "Paliturka"

ТИМЧАСОВИЙ ГРАФІК РОБОТИ:

Понеділок - п'ятниця з 11.00 до 17.00.

Переклад медичних текстів/документів

У якому випадку потрібен переклад медичних документів

Сьогодні переклад медичних документів - зовсім не рідкість. Одна людина їде лікуватися за кордон, де рівень надання допомоги вищий, ніж удома. Інший виступатиме на симпозіумі. Третій регулярно переглядає новини про досягнення у цій галузі. Це потрібно для бізнесу, тому точний переклад найважливіших статей не завадить. Четвертий приймає пацієнтів у приватному кабінеті. У нього імпортна техніка та ліки, до яких немає інструкцій рідною мовою. П'ятий виїжджає за кордон на ПМП. Список можна продовжити.

Перекладати доводиться різні матеріали:

  • Історія хвороби, епікриз, висновок лікарів.
  • Результати досліджень або аналізів.
  • Опис до фармакологічного препарату.
  • Інструкція з використання обладнання.
  • Медична література: підручник, довідник тощо.
  • Спеціалізована стаття в ЗМІ.
  • Наукова робота і багато іншого.

Переклад перелічених вище документів належить до одного  із найскладніших видів перекладу через його специфічні особливості.

Особливості перекладу

По-перше, потрібна максимальна точність. Тут не буває незначних дрібниць. Лікар бере інформацію з історії хвороби та результатів досліджень. Від правильного діагнозу залежить здоров'я та життя людини. Грамотний виступ на конференції є складовою високої репутації. А без зрозумілих інструкцій неможливо застосувати дороге обладнання.

У бюро перекладів «Світанок» до перекладів залучають людей, які добре знаються на цій темі. Переважно це перекладачі, які мають у цій галузі перекладу багаторічний досвід. Часто до редагування готового перекладу залучаються лікарі-практики, фахівці з другою медичною освітою. Вони проходять ретельний відбір на знання термінології та процедурних особливостей, а також велика увага приділяється їхній старанності, дотриманню ними термінів здачі замовлення, грамотності текстів. Після тестування та проходження випробувального терміну залишаються лише відповідальні фахівці високої кваліфікації. У нас немає жодних «універсальних» перекладачів! Кожен співробітник - експерт за своїм напрямом.

За рахунок цього забезпечується професійна точність результатів. Фармацевтичні формули такі ж, як у оригіналах. Таблиці роблять максимально наближеними до вихідних форм, зі значеннями ідентичними до оригіналів.

Готовий результат обов'язково вичитує редактор. Це лікар чи фармацевт із знанням іноземної мови. Можливість помилки мінімізується.

Ще одна особливість у тому, що іноді потрібен терміновий переклад медичних документів. У таких випадках бюро перекладів «Світанок» намагається виконати таке замовлення у максимально короткий термін з моменту його оформлення. Точний термін виконання залежить від обсягу тексту та його складності. За попередньою заявкою можлива робота у вихідні дні та у свята. Більш детальна інформація щодо часу виконання, оплати та інших умов наведена у відповідному розділі.

Часто потрібне юридичне оформлення перекладів. Бюро перекладів «Світанок» надає послуги з нотаріального засвідчення, проставлення штампу апостиль, а також легалізації в міністерствах, посольствах та консульствах.

До перекладу приймаються як українські, так і іноземні документи.

Хто перший на Олімпі?

Коли одного відомого композитора запитали, яке, на його думку, місце на музичному Олімпі він посідає, він відповів:

— Я другий.

— А хто ж перший? — поцікавилися репортери.

— Перші усі інші. — з усмішкою відповів маестро.

Ми не говоримо, що ми найкращі. Але компанія на ринку перекладів уже понад 35 років. За умов жорсткої конкуренції так довго працюють лише ті, хто надає послуги високої якості. Для цього треба ретельно підбирати співробітників та вести розумну фінансову політику. З одного боку, добре дешевим не буває, а з іншого — що нижча ціна, то більше клієнтів. Та й годі, що ми тут розповідаємо. Приходьте, викликайте кур'єра, відправляйте документи на наш  e-mail - самі в усьому переконаєтеся. Зробимо, «як для себе». Вам сподобається.

Вхід в старий офіс (новий - навпроти)
Адреса:
01001, Киев Крещатик, 46

Вхід в під'їзд нового офісу
Адреса:
01001, Киев Крещатик, 46

Дізнатись вартість перекладу

Отримати розрахунок вартості замовлення, зробити замовлення або отримати консультацію.

 Введіть код для перевірки
Також отримати розрахунок вартості, зробити замовити чи отримати консультацію можна, написавши нам на нашу електронну адресу kievperevod2010@ukr.net